Planery magnetyczne suchościeralne – zaplanuj swój tydzień lub miesiąc tak, żeby nic nie umknęło Twojej uwadze!

by korek24.pl on 6 maja 2013

Suchościeralne planery magnetyczne tygodniowe oraz miesięczne doskonale nadają się do użytku w szkołach i w biurach. Pomocne są w efektywnym planowaniu zadań Twojego zespołu.

Planer magnetyczny z rozkładem tygodnia lub miesiąca to przede wszystkim funkcjonalność, nowoczesny design i wyjątkowa jakość. Powierzchnia suchościeralna o właściwościach magnetycznych. Nadruk planera wykonany na powierzchni suchościeralno-magnetycznej lakierowanej lub ceramicznej. Konstrukcja aluminiowa w kolorze srebrnym z czarnymi, matowymi wykończeniami. Dwie półki wbudowane w profil dolny tablicy. Tył tablicy wzmocniony blachą ocynkowaną. Mocowanie do ściany za pomocą zawieszek mocowanych do tylnej części profilu ramkowego oraz profilu bazy półki (istnieje możliwość montażu tablicy na bazie jedynie profilu ramkowego).


Tygodniowe lub miesięczne planery magnetyczne i suchościeralne oraz inne produkty komunikacji wizualnej zakupisz na platformie:

> > > PROVISUAL.PL < < <

Zobacz także podobne artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>